Филип Буков: Никога няма да се оженя по сметка

18933

От известно време в социалните мрежи се говори, че актьорът Филип Буков е сгоден и е въпрос на време да стигне до сватба с приятелката си. В действителност обаче се оказва, че актьорът все още е далеч от тази крачка.

"Не съм сгоден, това беше една шега. Но пък имам сериозна приятелка“, уточнява той. 30-годишният актьор, който гледаме в "Dancing Stars“, е обвързан с Ива Симеонова, която е завършила журналистика. Двамата дори живеят заедно.

"Харесвам брака, смятам, че хората трябва да се женят. Много обичам сватбите. Събираш всички приятели, обгрижват те до последно, напивате се, весело е! Толкова хубаво съм си изкарвал на сватби, че няма как да не искам и аз да си организирам една“, убеден е актьорът.

"Никога няма да се оженя по сметка и затова да сме чисти и двете страни се прави едно предбрачно договорче. После работим и изграждаме нещата заедно", допълва още той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: