Евгени Минчев: На 15 г. да си в униформа, да държиш "Калашников", да ринеш сняг - това изгражда

11249
1

"Макар и от немотия, от тежко детство и родителски противоречия бях записан във военното училище и винаги ми е приятно да си спомням този период.

Научих много там, станах жилав, борбен и устойчив. На 15 години да си в униформа, да държиш "Калашников", да метеш плаца, да ринеш сняг, да ти залепва кожата на ръцете по висилката на двора, да се храниш със столова храна - това изгражда.

Животът невинаги е лесен, но е добър учител. Затова - благодаря за миналото си и за всичко".

Интересният пост в социалната мрежа Фейсбук написа Евгени Минчев, публикувайки и снимки от този период.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: