Ето как изглежда Николета Маданска дни, след като върна на работа

11163

Умора се чете напоследък върху лицето на Николета Маданска. Водещата на Би Ти Ви, която наскоро прекрати майчинството си и се върна на работа, е все така красива и чаровна, но изглежда омърлушена и изтощена. След разлъката си с Венелин Петков тя е поела всички грижи за двете им деца Йоан и Михаил и няма никакво време за себе си. Затова и е нормално да е не в най-добрата си форма.

Откакто скъса с Венелин, спортната журналистка живее със синовете си в Лозен. Тя напусна дома на Петков в Бистрица и се нанесе в къщата на родителите си. Нейни колеги издават, че раздялата с Венелин била доста травмираща за чувствителната Николета. Двамата бивши съпрузи са в истинска война за родителските права на хлапетата. Петков настоява да вземе децата и да ги отглежда, като непрекъснато залива институциите със сигнали колко лоша майка е довчерашната му половинка.

"Николета е много разочарована от отношенията си с него. В момента е отдадена на двете хлапета и на работата си, няма време за личен живот. Майка й сега е най-голямата й опора и й помага", казват приятелите й, пише "Уикенд".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: