Ергенът се раздели завинаги с три красавици, а те останаха супер разочаровани

4097

Церемонията на розата в края на епизод 3 от трети сезон на "Ергенът" бе доста изненадваща.

"Розите са 21, а вие сте 25“ – обяви водещият Наум Шопов.В края на напрегнатата церемония Алек даде последната роза на Валерия. Без цветя останаха Шермин, Габи и Мартина, които не успяха да скрият разочарованието си от камерите. 

"Желая ти късмет!“ – каза Шермин на раздяла.

"Чао! Беше ми много приятно!“ – бяха последните думи на Габи, която работи като пожарникар.

"Чао, Алек! Беше ми много приятно! Пожелавам ти да намериш това, което търсиш“ – каза инфлуенсърът Мартина.

Малко по-късно тя коментира: "Леко ми е тъжно, че си тръгвам. Очаквах по-приятно стечение на обстоятелствата“, пише Ladyzode.bg.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: