Динко реши да се раздели със "стършела" срещу 16 бона

6937

"Продавам Ренегат 800 R. АТВ-то е без никакви забележки", казва Господин Вълев, по-известен като Динко от Ямбол. Ловецът на бежанци иска да си продаде лъскавото жълто АТВ. Оказва се, че возилото е било на жена му, но явно половинката му няма повод да се вози на него. "Купих го чисто ново, машината е уникална", споделя ямболията, който продава четириколката за 16 000 лв, пише "България днес".

Феновете не пропуснаха да се пошегуват с него, тъй като беше известно, че Динко гонеше мигрантите именно карайки АТВ.

"Взимам я, ако не си гонил амуджи с нея", избъзика се почитател.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: