Цитиридис показа важен документ и заяви: Оттук насетне искам само уважително отношение!

6104
2

"Този документ удостоверява, че притежавам парче земя в Шотландия, което ме прави лорд.

Оттук насетне искам само супер уважително отношение, щото съм по-близък с Дънкан Маклауд, отколкото сте вие, а това не е гот за вас. С уважение, но и с леко презрение, Ваш Лорд Цитиридис", написа Николаос Цитиридис в Инстаграм и сподели снимка на документа.

Врътката с купуването на титли  е част от предприемчивите планове на бизнесмени от Шотландия.  Разковничето е в това да купиш парче земя в островната държава за няколко стотин лева, а земята е под 20 - 25 квадратни сантиметра. Срещу тази сделка кандидат лордовете получава нотариален акт, разбира се локацията на имота, плакет и титлата лорд, писа "България Днес".

Въпреки всичко новата титла на Цитиридис се  прие добре след интернет приятелите му с ударна доза смях“ "Най-сетне ще свързвам  титлата лорд с нещо различно от Евгени Минчев“ хилят се фенове на водещия.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Тото след операцията: Вече съм по-добре
Делян Добрев: Животът след политиката
Неочаквани събития носят изобилие за няколко зодиакални знака на ...
Море, вулкани и една трагична легенда: Какво се крие зад Каменнит...
Тейлър Суифт и Келси се женят: 1000 гости и едно правило
5 разговора, които не бива да отлагаме по време на ретроградния М...


Виж още: