Пореден музикален празник организира Общински читалищен съюз - Пловдив по случай 160 години българско читалище.

В четвъртък, 29 декември, от 18:00 часа пловдивчани ще могат да се насладят на виртуозните изпълнения на преподаватели от осем от музикалните школи при читалищата. Концертът "Музиката в мен" ще се състои в Културен център "Тракарт" и е посветен на Международния ден на музиката.

В събитието специално участие ще вземе цигуларят Мичо Димитров.