Анелия се качи на ски за сефте: Учителят й е доста близък

4822

Фолкпевицата Анелия се качи на ски. Снимки от прекрасните моменти  на пистата в Банско сподели самата тя в Инстаграм. Текстът към публикацията гласи: "Обичам те, щурчо“, а на един от кадрите Захаринов е гушнал Анелия като булка, което породи нови въпроси във феновете на изпълнителката дали не репетират за голямото събитие.

Нейни близки издадоха, че това е първото й качване на ски. От кадрите обаче, които тя качи в социалните мрежи, става ясно, че годеникът й Любо е неин учител.

На снимките те са само със ски обувки и щеки и нищо чудно Любо да дава първи уроци на любимата си в зимните спортове. 

Ето какво пишат и хората под снимката: "Много сте сладки! Романтична почивка!", пише последователка на Анелия. "Ани, с години не сме те виждали толкова щастлива! Не спирайте да се обичате!!!", констатира друга дама. Към момента щастливата двойка не издава много подробности около личния си живот, но по всичко личи, че са по-влюбени и щастливи от всякога.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: