Анелия направи нещо за първи път, откакто е певица

6799

Анелия и шеф Иван Манчев са посрещнали идването на новата 2024 година заедно. Това показва обща снимка, която певицата е публикувала в своя Instagram профил.

Водещият на "Черешката на тортата" и "Кошмари в кухнята" е в приятелки отношения с фолк гърлата покрай своята половинката Ива Бека. Затова са решили заедно да празнуват

Анелия пък бе в компанията на своя любим - Любомир Захаринов. 

За първи път откакто е певица Анелия не работи на тази дата. Имало е случаи, когато тя е имала по две участия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: