Актьор от "Междузвездни войни" влезе в психиатрична клиника

13277

Актьорът Джейк Лойд, който стана известен с ролята на малкия Анакин Скайуокър в "Междузвездни войни", има сериозни психически проблеми.

Това става ясно от интервю на майка му Лиза. Тя разказва, че 35-годишния й син от 10 месеца е в психиатрическа болница. Лиза не губи надежда и смята, че състоянието на сина й ще се подобри.

"Проблемите се появиха за първи път още в училище. Тогава той започна да говори за различните "реалности". Той се колебаеше в коя реалност е в момента. Спомням си един ден, в който го попитах дали си е направил домашното, а той ми отговори: Не знам има ли смисъл изобщо, защото не знам в коя реалност съм.", разказва още тя. 

Лекарите предполагали, че детето може да има биполярно разстройство. В гимназията обаче нещата се влошили - Лойд станал параноичен и избягвал съучениците си, а също така се случвало да си говори с водещите на вечерните предавания по телевизора.

Така се стига до диагнозата параноидална шизофрения.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: