Актриса копира 1 към 1 Анджелина Джоли

5649

Сидни Суини снощи се появи на партито след Оскарите, носейки парченце от историята им. Актрисата бе облечена в рокля, носена преди точно 20 години от  Анджелина Джоли.

Бялата рокля, създадена от американския дизайнер Марк Бауър, дебютира на наградите на Академията през 2004 г., носена от Джоли. Елегантният сатенен тоалет се отличава с деликатни извивки около талията, дълбоко деколте и изцяло изрязан гръб.

Точно две десетилетия по-късно Суини вдъхва нов живот на стария холивудски стил. Работейки със своя стилист Моли Дикинсън, звездата от "Еуфория" е подбрала аксесоарите по начин, подобен на Джоли, със същия съответстващ бял пояс и многослойни огърлици от Messika - индивидуален дизайн, създаден специално за Суини, писа Harper's Bazaar.

Основната разлика бе в количеството "блясък": докато косите на Джоли са стилизирани в елегантна, но съвременна прическа - наполовина вдигната, наполовина спусната, Суини използва повода да дебютира с нов обемен боб, отново подчертаващ полъха на стария Холивуд, вдъхновен от Мерилин Монро.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: