Надуват ни главите червените тия дни, че БСП постигнала голяма победа. Накарала управляващите да преосмислят някои свои решения покрай изборния кодекс. А Кирил Добрев съвсем "скромно“ отбелязва, че това не е победа на БСП, а на гражданското общество. То така поискало, а партията само изпълнила желанията му. Тази мила и добра партия, която чула зов за помощ и откликнала.
Айде, де! И откога гражданското общество се е повлякло подир червените лъжци. Отгога е така почервеняло, та изобщо не сме забелязали. Това не е ли същото общество, което няколко пъти вече измете "спасителите“ от властта. И пак ще го направи, ако някои от тях се опитат отново да ни спасяват.
На Кирил Добрев, на Крум Зарков, на Иво Христов, на Сашо Симов и на всички болшевизирани елементи около Нинова много им се иска да са говорители на гражданското общество, което, според тях, така му писнало от модела на управление, че вече виждало реалността само в червено.
Боже, опази! Това общество си мисли съвсем друго – никога повече червени спасители, още по-малко болшевики или националсоциалисти. Проучванията са категорични – 67 процента от българите са съпричастни към европейската интеграция, а това означава пълно отрицание на на рекомунизираща и болшевизираща се БСП.
На Нинова, Добрев и Зарков може да помогнем, като поддържаме илюзията им, че са създали революционна обстановка и сме се записали за бойци в армията им. Така ще останат по-дълго в землянките, където се укриха след напускане на Народното събрание. И когато тихомълком изпълзят, да видят какво мисли за тях гражданското общество.








zodia ROCK
на 23.02.2019 г.
Ами така е. Червените накараха тиквите герберасти да проумеят, че новият изборен закон е пълна идиотия и е всичко друго, но не и стъпка напред към демокрацията. Авторът на статията трябваше да спомене и че корените и на червените и на герберастите са все в подземията на БКП. Разликата е, че едните не искат да си го признаят. А Иво Христов е в пъти по-мозък от примитивните Цветанов и Борисов. Факти.
ФИЛИПСБУШ
на 22.02.2019 г.
тоя кретеноид не беше ли фнуката на гошо тарабата :) ..... гледам дежурните социолози и соц агенции тръбят че процентите на герб и бсп са изравнени и че едва ли не червените боклуци имат превес ..... на изборите герб като тряснат отнво бсп с минимум 10 процента дори няма да си правя труда да гледам свинското лице на курнела как се обяснява по телевизора :)
Pi314
на 22.02.2019 г.
Ами така е. Както се казва "пред фактите и боговете мълчат". Най-големите кризи и най-голямата деградация на държавата се е случвала когато червените са управлявали. Жалко че хората са толкова късопаметни, че не помнят по-дълго от един мандат. Тъй както на всеки 50-тина години горе-долу една и съща общност от "учени" почват да плашат, че иде края на света (2000, 2001 и после 2012 година), тъй и червените мине се не мине 8 - 10 години и почват да пеят една и съща песен - че са алтернатива, че са месия и т.н.
ФБР
на 22.02.2019 г.
Те да започнат да ходят редовно на работа,не че са полезни с нещо,но къде го дават това , да не бачкаш и да ти дават повече от половината заплата,нагли комуняги.
XAKEPA
на 22.02.2019 г.
Към червените боклуци: Не сме платени, мразим ви безплатно
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!