45-годишен криминално проявен бе задържан в ареста на Пето РУ за извършена кражба. На 26 април охранител на магазин "Кауфланд" в "Тракия" в Пловдив съобщил на дежурен оперативна дежурна част в районното управление, че мъж противозаконно е отнел от търговския обект алкохол и машинка за подстригване.
Извършителят на престъплението има криминални прояви за същия род престъпления. По разпореждане на дежурен прокурор е започнато досъдебно производство за престъпление по чл. 194 от НК.
49-годишна жена от Кричим пък е подала сигнал за извършена кражба от имота на дъщеря и в населеното място. Служители на РУ Стамболийски установили, че чрез взломяване на входна врата от жилището на младата жена, която живее в чужбина, са откраднати два мобилни телефона, електронна игра, таблет, машинка за подстригване, музикален плеър и други движими вещи.
От проведените оперативно-издирвателни мероприятия са установени извършителите на деянието- 33 годишен мъж и неговия 14 годишен син от гр. Кричим, които са криминално проявени. Вещите, предмет на престъплението са предадени. По случая е започнато досъдебно производство по чл. 195 ал 1 т. 3 от НК.








Lazar Georgiev 1
на 01.05.2020 г.
Алкохол и машинка за подстригване ?! Човека явно е решил да се подстригва сам.... рџ¤Јрџ¤Јрџ¤Јрџ¤Јрџ¤Јрџ¤Јрџ¤Јрџ¤Ј
Станислав Александрович
на 30.04.2020 г.
Тоя пък със сина си ще краде рџ?…рџ?…рџ?…
Марияна Михайлова
на 29.04.2020 г.
Ами то това се очаква, кражби......
Валентин Балджиев
на 29.04.2020 г.
Що не ги затворят тия вериги, както затвориха пазарите? Вътре е по зле от селски пазар. Пълен хаос.
Toni Vidolovski
на 29.04.2020 г.
рџ?‚рџ?‚рџ?‚това като гледам е в Изгрев,как си ги пишете тези неща аман вече
Камен Рачов
на 28.04.2020 г.
Леле леле смях. Как скочиха тия тигри. Я идете хванете тия с 75 милиона дето от пуснаха. Тойя е за похвала.
Kerim Pasa
на 27.04.2020 г.
Не затваряйте големите вериги че тези с големите задници как ще си получат комисионната
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!