Жители на "Коматево" блокират "Коматевско шосе" заради върнатия от Венцислав Каймаканов 30-милионен заем, научи репортер на Plovdiv24.bg от участник в протестните действия. Гражданският протест ще се състои утре от 10:30 до 11:00 часа на бул. "Коматевско шосе" 216 (кръстовището на базата на "Ботев"). Очаква се в протеста да се включат 250 души от "Коматево". За целта в Община Пловдив е внесено уведомление, което е подписано от и.д.кмет Розалин Петков.
Така хората за втори път през тази седмица протестират срещу решението на губернатора да спре заема, с част от който трябваше да бъде реконструирано намиращото се в окаяно състояние "Коматевско шосе".
Още в понеделник около 20-ина жители на квартала се събраха пред Областна управа. Събралите се бяха категорични, че не искат Каймаканов да спира развитието на града, а на плакатите, които носеха, беше е написано: "Погубваш града ни", "Искаме си пътя", "Срам за града ни", "Долу областния управител", "Каймаканов вън". Тогава ви информирахме, че жителите на "Коматево" обмислят в събота да проведат гражданско неподчинение и да блокират пътя до самия квартал.
В тази връзка припомняме още, че на среща в районната администрация на "Северен" група бизнесмени също изразиха недоумението си от факта, че с връщането на 30-милионния заем от областния управител Венцислав Каймаканов се спира изграждането на толкова важния за града и района бул. "Северен".








Мария Ангелова
на 28.09.2013 г.
Само така!
Филипопoлис
на 28.09.2013 г.
Кога е време за въстание ли ?! Когато българите сме тероризирани в родината си от безнаказани престъпни мангали, ухажвани и закриляни от "българският" СЪД и пред-платена прокаратура ! Когато медийната проституция на Бюреков, Славчо Трифонов и Мишо Лайнара се прелива в повърнята на напазарувани контра-протестиращи отрепки! Когато от десетина комуняжки отрочета, отгледани из посолствата по света се излюпват директно готови 40 годишни министри с уникално топ-образование и "опит" в бликането на светло бъдеще! Когато предизборно тези фашизоиди от АТАКА крещят: "Циганите от ДПС на сапун", а после се чифтосват с тях за "естественото" парламентарното МНОЗИНСТВО! Когато изселваните, изнасилвани и избивани от БСП мюсюлмани си продават гласовете пак за тях ! Когато след мракът на една Тройна паразитна коалиция до власт се добира същата паплач с нови имена, но еднакви познати ни до болка зурли ! Когато Доган, Първанов, Станишев, Местан, Пеевски, Гергов, Кунева, Сидеров и сие.... единодушно пазаруват едни и същи медии, назначават едни и същи паразити, изпадат в истерия по един и същ повод.....АТАКА=ДПС=БСП ! ЛИНЧ ! ЛИНЧ ! ЛИНЧ за паразитите! Цялата тази паплач никога няма да остави родината ни да съществува в мир и единство, ако не ги заличим от небето на България !
Андрешко
на 27.09.2013 г.
Не разбрахте ли каква йм е тактиката - "Кучето си лае, керванът си върви!". Та и цървулът - сега ще си го премести от единия крачол в другия.
намръщен
на 27.09.2013 г.
Явно, депесарският изрод не може да измъкне нищо за себе си или за близки хора и слага крак на проекта :(
Густо
на 27.09.2013 г.
Махайте се, турски подлоги! Пловдив не ви иска! Оставка!
Филипопoлис
на 27.09.2013 г.
За блокадата утре от Марково ще дойдем също - наглостта на ДПС и БСП е безкрайна! Да линчуваме тези отрепки ! Преченето им е начин на живот !
ivan_stanchev
на 27.09.2013 г.
Само пълен боклук може да се натиска да седи, след като целия град го гони и не го иска, защото е некадърник. Този човек е за една друга институция, която предлага безплатни бели ризи, чиито ръкави се връзват зад гърба...
vladi
на 27.09.2013 г.
ОСТАВКА !!! ТУРСКИ ПОМИ.Р.........
Ольооо
на 27.09.2013 г.
И аз съм с Вас.
Silviq Ivanova 1
на 27.09.2013 г.
ОСТАВКА
Тодор Вълков
на 27.09.2013 г.
Оставка, боклук! Никой в Пловдив не те иска!
FORZA LOKO
на 27.09.2013 г.
Гадния ДПС-ар кайманабей е решил да ни съсипе града да гo е*а в гадния ман*ф
Petya Georgieva Gosheva
на 27.09.2013 г.
Само така!
ФИЛИПСБУШ
на 27.09.2013 г.
а забравих да кажа носете си личните карти защото полицията работи :)
ФИЛИПСБУШ
на 27.09.2013 г.
браво коматевлии :) с вас съм
Манол_Гочев
на 27.09.2013 г.
Хората които протестираха , когато го назначиха не протестираха ей така за удоволствие , дано сега след като направи това забавяне на развитието на града ни Пловдивчани разберат , че този човек няма място в Пловдив и всички да се обединим в изгонването му от града 1
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!