Забавно видео споделено в социалната мрежа Тик Ток възпламени ожесточена дискусия сред младите хора, видя Plovdiv24.bg. Клипчето е коментирано и препращано стотици пъти.
"Как да обясня, че закъснях за лекции, защото шофьорът си взимаше дюнер?", гласи описанието му.
От кадрите се вижда как автобус номер 222 е сравнително празен и е спрян пред известна дюнерджийница в Пловдив. Шофьорът взима храната си и се насочва към работното си място.
Потребителите на мрежата се разделиха в мнението си относно ситуацията.
"Вие знаете ли в какви условия работят? 10 часа на седалката без тоалетна, без почивка. Спрял човека за 5 минути да си вземе ядене -голямата работа, поработете вие малко там и ще пропищите първи."
"Подай сигнал.Трябва ти само регистрационния номер на автобуса, часът на провинението и номер на автобуса. След проверката ти пращат писмо с решението им по казуса."
"Дюнер е дюнер. Нека си хапне човекът от най-хубавото нещо в света."
Част от потребителите споделят, че това е често срещано в Пловдив. Дори разказаха случки отново с конкретния шофьор на автобуса.
"Миналата седмица се возих в същия рейс и спря за баници и закъснях за университета."
"Не те ли попита дали не искаш и ти? На мен веднъж ми предложиха да слезем да си купим закуски.








FLY Lady
на 21.02.2025 г.
А аз пътувах в автобус по линия 11, чийто водач промени маршрута, за да си купи закуска от "любима" баничарница. Слязох с него и се наложи да ускоря крачки, за да пристигна навреме за уговорена важна среща.
Rmrmrm
на 21.02.2025 г.
Ти щом за 3 Мин закъсня....,представям си ако има има прелез или повече завиващи на ляво какво ще е.... ха-ха...... сигурно и втория срок ще изпуснеш......защо не отиде 20 мин по рано на спирката????....за да не ти замръзне долната устна ли???
Дракон_Змей
на 21.02.2025 г.
Тези, които са закъснели за лекциите, няма да е зле да научат една дума от тълковния речник - "смирен". Означава по-малко да съдят и да гледат себе си, защото сигуно нямат и един работен ден в живота, и че, не всичко е като в книгите и учебниците. Дали шофьорът е в нарушение - може би, но от общочовешка гледна точка - какво? Няма правото да си купи храна, няма правото да иде до тоалетна, слизайки от автобуса? Скоро андроидите ще са вашите "признателни роби", не се плашете...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!