Един от лидерите на протеста в Пловдив, който активно участва и в протестите в столицата, говори пред репортер на Plovdiv24.bg.
Пловдивчанинът Любомир Чакъров сподели как е протекъл най-обсъжданият до момента протест у нас - този, който се проведе в София в сряда.
"Най-неприятното, което се случи, е, че при вдигането на палатките, едно момче се стресна, отиде до тоалетната, не се почувства добре и припадна.
Това, което направи лошо впечатление, е, че нито един от служителите на терен не посмя да извърши първа помощ.
Помогнаха му обаче протестиращи. Не знам дали от страх заради коронавируса, или просто не са посмели. Хубавото е, че успяха да възстановят момчето в болницата."
Вижте в прикаченото видео цялата история, както и разказ за един спасен български трибагреник!








Amur
на 04.09.2020 г.
Е МУХЛЬО,ПОЛИЦАЙТЕ НЕ СА БЪРЗА ПОМОЩ.КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕН ЗАЩО НЕ ПОМОГНА ТИ.МУХЪЛ ОТ Пловдив КАКВО ПРАВИШ В СОФИЯ БЕ.
Vasil Atanasov01
на 04.09.2020 г.
Какъв лидер е тоя льохман??? Лидер може да е бил само на скачането на ластик, с момичетата в махалата.
dodi75
на 04.09.2020 г.
Нямат право да местят пострадалия, май и да оказват помощ, трябва да чакат спешна помощ.
aahasfer
на 04.09.2020 г.
А този дебил от снимката с какво си изкарва парите за мамбото?Осигурявали се?Или и той утре ще реве - пенсията ми емалка?!?
Sk1ppeR
на 04.09.2020 г.
Принципно съм съгласен с коментиращите - защо не е помогнал "лидера" на протеста. Ама като се замисля, по-рано тази година изкарах давеща се жена от басейн и я оставих на спасителя защото вече беше в безсъзнание, аз от първа помощ не не мога да оказвам, не съм медицинско лице. Чувството за безсилие е ужасно, искаш да помогнеш, но знаеш че само можеш да навредиш. Винаги го има това. От друга страна си мисля, че е грешно да се псува по полицията. Момчетата цял ден са ги замеряли с камъни и нападали когато доближат протестиращ. Не може да очаквате да реагират нормално, морално и както подобава след като над 12 часа са се държали с тях като с животни в зоопарк.
Kiro_BG
на 04.09.2020 г.
Ако въпросното момче спазваше законите и не блокираше кръстовища извън закона нямаше да припадне.....ей сега отроних сълза ,кой знае на какво е бил ..
Plovdiv 26
на 04.09.2020 г.
Ти що си гледал бе дебил,бил си там ама не помагаш
Em of Puz
на 04.09.2020 г.
Ти защо не му помогна бе тъпанар нали си лидер.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!