Жител на район "Южен" се свърза с Plovdiv24.bg, за да потърси съдействие от нашата медия. За какво точно става въпрос?
"Здравейте, искам да ви споделя за поредното безобразие на детска площадка в Пловдив. На нея играят десетки деца. Не знам кой е допуснал и разрешил това - да се копае дупка, дълбока около 1,5 метра и необезопасена (ако за някой лентите е обезопасяване)!
От нея излиза маркуч, който да захранва с вода цирк "Феникс", намиращ се в непосредствена близост(който, за да си укрепят конструкцията, са надупчили асфалта на спортната площадка).
Площадката се намира в кв. "Южен" на ул. "Стефан Стамболов" и ул. "Славееви гори". Разкопан е тротоарът, по който се движи потокът от хора и деца.
Към края на деня така наречените обезопасителни ленти бяха скъсани от децата, на които им беше много интересна тази дупка. Надявам се с ваше съдействие да се спрат тези безобразия, преди някой да е пострадал. Снимките са красноречиви!".
Очаквайте становището и на отговорните институции!
Кой допусна и разреши това безобразие в Пловдив?
© Plovdiv24.bg








Димитър З
на 29.09.2016 г.
Ами 3 метрова бетонна стена ли да се сложи? Това са деца тях не можеш да ги спреш. Единственият вариант е да се работи по бързичко и да се затрупа тази дупка!
Пловдив123
на 29.09.2016 г.
Това си е поредното доказателство, че власт имащите са с много нисък умствен капацитет щом допускат такива действия
brown bomber
на 29.09.2016 г.
Ами Цирк!!! Буквално и преносно :P
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!