54-годишна жена открадна портрет на Левски от заведение в Свиленград, съобщават от полицията. 

Жителката на с.Левка задигнала вчера по обяд портрета на Дякона от заведение на улица "България“ в града. След сигнала, жената е установена и задържана. Крадлата е върнала картината с протокол.