За него няма правила! Софийски тарикат с джип прави двойно нарушение посред бял ден

3703

Грубо нарушение прави джип посред бял ден на натоварен софийски булевард. Скандалното видео набира популярност в социалните мрежи, забеляза Sofia24.bg.

На него се вижда как автомобилът профучава от лява лента в дясна, изпреварвайки автомобила пред себе си отляво - естествено, без подаден мигач. На всичкото отгоре наглецът прави това при червен светофар, навлизайки в натоварения булевард и застрашавайки живота на мнозина. 

Видеото е от преди малко повече от час. Ето какво написаха в коментарите възмутени столичани:

 - Това в никоя нормална държава не може да се случи поради доста причини!;

 - За Range Rover правилата не важат;

 - Не е лошо отнемане на тапията поне за година;

 - В България за хората с подобни коли винаги е само така!

А вие как бихте постъпили, ако забележите подобно поведение на пътя? Сигнализирайте на редакционната ни поща novini@sofia24.bg .



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: