Възстановено е движението от км 39 до км 37 в посока София на АМ "Тракия". Това съобщиха от пресцентъра на АПИ.
Припомняме, че движението се осъществяваше в изпреварващата лента поради ремонтни дейности на асфалтовата настилка.
Възстановено е движението от км 39 до км 37 в посока София на АМ "Тракия". Това съобщиха от пресцентъра на АПИ.
Припомняме, че движението се осъществяваше в изпреварващата лента поради ремонтни дейности на асфалтовата настилка.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!