Утре ще е предимно облачно със слаби валежи на места

1639

През нощта и утре ще е предимно облачно. На отделни места ще има слаби превалявания от дъжд, само в Рило-Родопската област се очакват по-съществени валежи. Ще духа умерен временно до силен вятър от северозапад, по Черноморието от север-северозапад. Максималните температури ще са между 17° и 22°.

Атмосферното налягане ще бъде по-ниско от средното за месеца, през деня ще се повишава.

Над планините ще е облачно и главно в Рило-Родопската област ще има валежи от дъжд. Ще духа умерен северозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 11°, на 2000 метра - около 5°.

Над Черноморието ще е предимно облачно. Ще духа умерен временно до силен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще са от 18° до 22°. Температура на морската вода 18-21°. Вълнение на морето ще е около 2 бала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Ватиканът обвини ЕС в двойни стандарти за войните
България пак прави коли: Ora 5 ще се сглобява край Ловеч
Тежко ни тази седмица: Първо 40 градуса, а после едва 25
В 21:00 часа тази вечер у нас измериха едновременно 32 градуса и ...
У нас днес падна 44-годишен температурен рекорд
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...


Виж още: