Трети трус за няколко часа на територията на България

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (15)
16:48 / 06.06.2011
5271
Трети трус в рамките на няколко часа е регистриран на територията на България. Земетресението е регистрирано в 15.01 ч. българско време на 250 км югоизточно от София, това съобщиха от дирекцията "Пожарна безопасност и защита на населението" на МВР, като се позова на данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН.

Земетресението е усетено на територията на с. Г. Тошево, което се намира в община Тунджа.

Рано тази сутрин два труса бяха регистрирани на територията на страната. Първото с магнитуд 3,2 е било в 5,25 часа, а второто с 2,9 в 5,37 часа. И двете са били с епицентър северозападно от Тополовград.


Виж коментарите (15)
Още новини от Национални новини:
Божидар Божанов: Това, което направи президентът, го тълкувам кат...
Финансист: Ще започне да се вижда съвсем ясно как разходите много...
Евродепутат: Действията на президента Радев нямат отражение нито ...
Възрастен българин май ще постави рекорд за брой години като голя...
Съборът на БЛС: Не може да се очаква европейско здравеопазване с ...
Наталия Киселова: Нека да видим какво ще съдържа искането на през...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).