Трети ден парламентът няма да работи заради липса на кворум 

Трети ден работата на парламента е блокирана поради липса на кворум. Днес се регистрираха едва 53 депутати. 

В предишните два пленарни дни депутатите също не събраха кворум за начало на тяхната работа. Вчера се регистрираха 71 депутати, а в сряда- 61.

Председателят на Народното събрание Наталия Киселова обяви следващо пленарно заседание на 22 октомври, 9 часа. 

На 14 октомври лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че повече кворум в парламента няма да правят след слабото представяне на партията на изборите в Пазарджик.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: