Аниматорът ни Теодор Ушев направи любопитен коментар за туризма в България и нивото ни култура.

"Летище София, Т2. До мен група шкембести германци се оплакват един на друг колко им е скъпо тук и как са се охарчили.

Толкова за бг туризма.

Писва ми да ги слушам, отивам до Relay да си купя сп. Култура (традиция, купувам, изчитам го в самолета, оставям го в джобчето на седалката, с надежда някой да го прочете след мен. Много често с други вещи - слушалки, телефони, компютри, е-рийдъри, квот дойде. Един вид мисия)

Нъц. Няма сп. Култура

Толкова за бг културата.

Лято е", пише Ушев в страницата си в социалните мрежи.