Стара Загора се вдига на голям протест

3317
1

Мирно шествие в подкрепа на момичето, което бе жестоко нарязано с макетното ножче от своя приятел организират в Стара Загора, научи Sofia24.bg. Проявата бе подкрепена и от кмета на града Живко Тодоров, който изрази своята позиция с публикация в личния  профил във Facebook.

Eто какво написа той: "Пълна подкрепа за пострадалото момиче! Крайно време е като общество да се противопоставим на насилието и агресията, които ни заобикалят. Липса на възпитание, култура, морал, криворазбран национализъм! Стига толкова! Като граждани трябва да покажем, че между нас няма място за подобни прояви! Призовавам всички старозагорци в понеделник в 18 ч. да изразим своята позиция!".

Национално шествие в подкрепа на момичето, пострадало от маниака с макетното ножче ще се проведе на 31 юли от 18:00 часа. То ще започне от Съдебната палата в града и ще продължи в посока Общината и след това по бул. "Цар Симеон Велики". Шествието ще се проведе и в други градове в страната със същите дата, час и място, като хората се организират в социалната мрежа.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).