Сняг вали по АМ "Тракия", по-интензивен е в района на Пазарджик в посока София. 

Заснежена е обстановката в различни участъци на магистралата, пътната настилка е хлъзгава.

За понижаване на темпертурите синоптиците предупредиха преди дни. Очаква се до края на седмицата температури около и под 0. В началото на другата седмица на места -5 градуса.

Plovdiv24.bg ви призовава да бъдете внимателни и толерантни на пътя!