За сигнал за бомба в столичен мол, съобщи читател на Агенция "Фокус".

В момента хората се евакуират.

В района се е образувало огромно задръстване.

За Агенция "Фокус" от пресцентъра на МВР потвърдиха за случая.

Сигналът е получен към 16.30 часа и управата е взела решение да евакуира хората.

При такива сигнали се предприемат действия по процедура, преценява се съвместно с управата как да се действа, уточниха още от полицията. 

Проверката по сигнала продължава.