Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба.
Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за Sofia24.bg от МВР. Всички са изведени и сградата се проверява.
Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба.
Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за Sofia24.bg от МВР. Всички са изведени и сградата се проверява.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!