Няма опасност нито за околната среда, нито за околните сгради или хората вследствие на инцидента в завода. Това каза изпълнителният директор на оръжейни заводи "Арсенал" Николай Ибушев. 
"Изгарянето дори не е предизвикало пожар в този смисъл на думата, защото става много бързо на място. Всичко става за няколко секунди. 
Няма никаква опасност нито за околната среда, нито за околните сгради, нито за хората - за никого. Производственият процес в "Арсенал" продължава нормално", каза Ибушев.



Източник: Агенция "Фокус"