Сава Пиперов: Парадокс! Вчера се запасихме с храна за следващите седмици, а днес бойкотираме

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
13:11 / 13.02.2025
3527
Самият парадокс в бойкота на хипермаркетите се състои в това, че го правим днес, ама вчера ще се запасим за следващите седмица и месец, хладилниците ни са пълни, а пък ние бойкотираме. Какво бойкотираме, просто фалш, пълен фалш! Така актьорът Сава Пиперов, играл в постановката "Няма да платим, няма да платим", коментира обявеният за днес бойкот в интервю пред БНР.

"От този фалш се излиза с постоянство и повторяемост да го правим. Ще бойкотираме месец, а да видим какво ще стане? Ама и ще гладуваме,  и няма да пазаруваме за този месец. Ей така, да видят гладни стачки как се правят. А гладните стачки останаха в историята, защото и те са фалшиви. Един поет гладуваше и го даваха изтощен, и след това го изпратиха на няколко места посланик, това спечели с гладните си стачки", коментира актьорът.

Според Сава Пиперов ние все правим нещо, което е правено, но при други условия, в други държави, с други нива на мислене на хората.

"При нас е малко тарикатска работата – да вдигнем шум. Този бойкот няма да доведе до никакъв резултат. Ще доведе до така, както е било", обобщи актьорът.

Виж коментарите (1)

Още по темата (638):
07.05.2025 Пчелар: Един буркан мед трябва да струва над 20 лева
04.05.2025 По-евтини домати, краставици и сирене, но млякото поскъпва
04.05.2025 Производител: Нормално е черешите у нас да струват 50-60 лева за килограм
03.05.2025 Шефът на борсата в Първенец каза дали ще паднат цените на плодовете и зеленчуците
21.04.2025 Икономист: На общинските пазар уж са земеделски производители, а продават банани
19.04.2025 Българските плодове станаха жертва на климатичните промени
Още новини от Национални новини:
Трети ремонт на АМ "Тракия" започва днес
Предлагат таван на таксите, събирани от ЧСИ. В момента при дълг о...
Виждали ли сте го? Ням следа от 16-годишния Виктор
Бойко Борисов поздрави новия папа: Нека бъде глас на мира и състр...
Можем ли да се лекуваме в България, ако се осигуряваме в друга ст...
Проф. Димитров: Никой няма точна сума колко са парите в обращение...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).