18-годишен пострада при нападение с нож в столичното 23 СОУ тази сутрин, потвърдиха за bTV от МВР.

Около 10:00 часа пострадалият и друг ученик на 16 години се спречкали. По-малкият извадил нож и ранил гимназиста в бедрото.

Според сигнал на очевидци, на място са изпратени линейка и три полицейски екипа.

Пострадалият е откаран в болница.