Родопчанин отиде да си изтегли пенсията, побесня пред банкомата

173837
36

От 8 януари започна изплащането на пенсиите. Имаше обаче и разочаровани пенсионери. За един такъв подобен случай съобщи rodopi24.com.

Пенсионер от Кърджали отиде до банкомата, за да изтегли полагащото му се, но удари на камък.

"Днес сме осмо число. Всеки месец, когато превеждат пенсии на седмо число, този банкомат няма пари. Докога? Ня всяко седмо число няма пари. Какво правим? Какво да правят хората, как я мислят тази работа?!“, жалва се кърджалиецът.

Разочарован той почука по празния банкомат и си взе картата.

Въпросният банкомат се намира в квартал "Възрожденци“.

Виж коментарите (36)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: