Пътници на Летище София чакаха 36 часа полет за Варна

5862
4

Истински пътнически кошмар между летищата в София и Варна. Отменен полет три пъти за 24 часа между двата града стана причина пасажерите да останат блокирани за часове на летището в София. Сигналът за случилото се беше подаден от зрители на БНТ. 36 часа - толкова време беше необходимо на група варненци, за да стигнат от София до Варна. Заедно с почти 200 други пътници, те останаха блокирани на столичното летище денонощие и половина. Дългото пътуване започнало в сряда, в 6 часа сутринта на Летище София.

Д-р Станислав Стефанов сподели: "Аз съм лекар и трябваше да преглеждам деца, оставете моите емоции, но си представете родители, които са се записали, чакат и трябваше да си променят плановете".

Борис коментира: "Вчера на летището в София ни казаха, че ще ни извозват с автобус. И то, пет минути преди самолетът да излети. Някои ги извозиха, но аз им отказах, защото четвърти ден пътувам и нямах сили да прекарам седнал още 7 часа".

Хората са възмутени не толкова от чакането, колкото от условията и отношението на летищните власти и авиопревозвача. Магдалена Вълкова допълва: "След като минахме чекинг, влязохме във залата за излитащи, където не разполагаме нито с тоалетна, нито с вода, бяхме държани в продължение на 4 часа без никаква информация ще се осъществи ли полета и кога".

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Тежка катастрофа с БМВ отне живота на непълнолетно момче
Боби Борисов показа с какви космически цени в Созопол гонят бълга...
Истинско лято на днешния 21 юни
Българи за километричните опашки: Гърците не са виновни!
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).