Протестиращите в София тръгват към централата на ДПС

Кирил Петков призова хилядите протестиращи в "триъглника на властта" да тръгнат към центлата на ДПС, а след което към тази на ГЕРБ.

Тълпата беше насочена да мине през БНБ, след което през Художествената галерия и до Софийски университет. 

"България е наша, България е на младите хора! Нека тръгнем!", каза Петков от сцената пред Народното събрание.

Центърът на столицата е блокиран, полицията извършва проверки и контролира достъпа. "Фокус" припомня, че по-рано от СДВР бяха изградени контролно-пропускателни пунктове. Движението на автомобили в района също е блокирано.

Хората вече тръгват. Полицията вече също се носочва към централата на ДПС.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: