Мъжът, пострадал при стрелбата на Женския пазар в София, е починал в линейката на път към болницата. Това потвърдиха за Агенция "Фокус" от СДВР.
Той е на 41 години. По случая е задържан 62-годишен мъж. Започнато е досъдебно производство.
Мъжът, пострадал при стрелбата на Женския пазар в София, е починал в линейката на път към болницата. Това потвърдиха за Агенция "Фокус" от СДВР.
Той е на 41 години. По случая е задържан 62-годишен мъж. Започнато е досъдебно производство.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!