По възможност не излизайте! Големи горещини ще ни мъчат и днес!

6074

Предупредителни кодове за опасно време са обявени в неделя. В по-голямата част от страната е обявен оранжев код за горещини.

Преди обяд ще е слънчево и почти тихо. След обяд ще е горещо с максимални температури между 35° и 40°, на места в западните и централните райони на Дунавската равнина и по-високи.

Ще се развива купеста облачност, но само на изолирани места в Западна България ще превали краткотрайно.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. След обяд ще духа до умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще са 28°-30°. Температурата на морската вода е 24°- 25°.

В планините ще бъде слънчево, след обяд с купеста облачност и на отделни места в масивите от Западна България ще превали краткотрайно. Максималната температура на 1200 метра ще е около 27°, на 2000 метра - около 21°.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в Приморско: Пловдивчанин се е удавил на Южния плаж
Нов тренд на морето: 20 евро за фасове и цаца от Втората световна...
Жена изчезна в Пирин! Включиха хеликоптер в акцията
Даниел Митов с коментар за напускането на Делян Добрев
Тежка катастрофа с БМВ отне живота на непълнолетно момче
Боби Борисов показа с какви космически цени в Созопол гонят бълга...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).