20 митничари са временно отстранени от работа след сигнали от австрийското правителство и други партньорски служби.
Според информацията те са искали подкупи от австрийски превозвачи, за да не ги проверяват и да не чакат на границата, предава БНТ.
20 митничари са временно отстранени от работа след сигнали от австрийското правителство и други партньорски служби.
Според информацията те са искали подкупи от австрийски превозвачи, за да не ги проверяват и да не чакат на границата, предава БНТ.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!