Ограничен достъп до аварийната лента на АМ "Тракия"

2462

На 15 април, от 8 ч. до 16 ч. поетапно ще се ограничава достъпът до аварийната лента, от 106-ти до 119-ти км на АМ "Тракия“, в платното за София, за автомобилите със специален режим. Трафикът в активната и скоростната лента за всички моторни превозни средства ще е без ограничение, съобщиха от АПИ.

Временната организация е за извършване на геодезическо заснемане по повод предстоящи ремонтни дейности в участъка на територията на област Пловдив.

Дейностите в аварийната лента ще бъдат сигнализирани с автомобил с проблясваща светлина и подвижна табела с мигаща стрелка.

Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като следват стриктно временната сигнализация в отсечката.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов
Икономист: В България спекулантът печели милиони за месеци, а нор...
Времето се обръща: Бури и градушки в средата на седмицата, уикенд...
Експерт: Българските градове още се борят с базови дефицити, дока...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).