Община Стара Загора на косъм от експлозия. Чиновниците там и в близките сгради бяха евакуирани спешно заради изтичане на газ.

До инцидента се стигна при прекъсване на газопровод в района на градския площад малко преди обяд.

Пострадали хора от обгазяването няма. Направените измервания на въздуха не показват отклонения от нормите.

След обяд общинската администрация в Стара Загора възстанови нормалната си работа.



Източник: Нова тв