Непълнолетен, притежаващ наркотици, е задържан от служители на РУ-Септември. Вчера на един от входовете на Септември полицаи от местното районно управление спрели за проверка микробус "Мерцедес“.
По време на инспекцията униформените установили, че возещ се до шофьора 17-годишен младеж от село Ковачево е изхвърлил две полиетиленови пликчета - тип спейсбек. На място били направени полеви наркотестове, при които се установило, че съдържанието на пакетчетата е синтетичен канабиноид.
Дрогата е иззета, а тийнейджърът задържан за срок от 24 часа в ареста на РУ-Септември. По случая се води досъдебно производство, съобщиха от МВР.






