Момче изчезна мистериозно на път за морето

7098

Момче изчезна мистериозно от София. Това става ясно от публикация в голяма Фейсбук група, видя Sofia24.bg. Последно Никола Михайлов е бил забелязан на Централна автогара София. Ето какво пише сестра му в социалната мрежа: 

"Брат ми Никола Михайлов е в неизвестност от четвъртък! Мобилният му телефон не е в него! По последна информация е бил на автогара София, за да пътува към Плевен! Ако някой има информация, да се свърже с мен!".

От коментарите става ясно, че телефонът е бил оставен в заложна къща в столицата срещу 40 лв.

"От негов познат разбрах, че телефонът го е заложил в столицата за 40 лв. и е поел към Слънчев бряг. От там друг негов приятел го открил и изпратил обратно към София“, пише мъж под публикацията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в Приморско: Пловдивчанин се е удавил на Южния плаж
Нов тренд на морето: 20 евро за фасове и цаца от Втората световна...
Жена изчезна в Пирин! Включиха хеликоптер в акцията
Даниел Митов с коментар за напускането на Делян Добрев
Тежка катастрофа с БМВ отне живота на непълнолетно момче
Боби Борисов показа с какви космически цени в Созопол гонят бълга...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).