Поредна трагедия потресе страната. 29-годишна жена се е хвърлила от 15-ия етаж на жилищна сграда в ж.к. "Младост".

Инцидентът е станал след 9.00 часа. Младата жена е починала на място.



Източник: Радио "Фокус"