За няколко катастрофи във фейсбук споделя шофьор, който пътува по магистрала "Тракия", видя Plovdiv24.bg. От видеото, което е споделил, се вижда брутално задръстване между Пазарджик и София, посока столицата.

"Който е тръгнал към София, по-хубаво да се връща. Днеска трудно ще стигне. Събира се нов3а колона, пак ше има тряскане яко. Всички бързат бате", съветва водачът.

"От Пазарджик към София катастрофи през 5 - 10 километра. Магистралата е пешеходна зона...", допълва той.

Ето какво споделят коментиращи:

"Великото преселение на народите   довечера софия пак ще е фул".

"И всички се прибират в последния момент! Дано се кара разумно."