Ключовете на 12 нови къщи бяха връчени в Хитрино. Сградите са построени със средства от Социалния фонд към Министерството на труда и социалната политика. Стойността им е близо милион и половина лева. Така новите къщи, изградени на мястото на пострадалите от взрива, стават 23.
Сред новодомците е и Кольо Цачев, който изкара две зими в кризисния център и старчески дом. "Две зими нямах покрив над главата си, но сега вече ще бъда абсолютен тартор на къщата си", доволен е Кольо Цачев.
Източник: Нова тв






