Катастрофирал е микробус на АМ "Тракия", потвърдиха за Агенция "Фокус" от ОДМВР - София.
Микробусът е самокатастрофирал в канавка на 56-ти км в посока София. Жертви и пострадали няма.
Сигналът е подаден в 8:50, полицията разследва случая.
Катастрофирал е микробус на АМ "Тракия", потвърдиха за Агенция "Фокус" от ОДМВР - София.
Микробусът е самокатастрофирал в канавка на 56-ти км в посока София. Жертви и пострадали няма.
Сигналът е подаден в 8:50, полицията разследва случая.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!