Катастрофирал е микробус на АМ "Тракия", потвърдиха за Агенция "Фокус" от ОДМВР - София.

Микробусът е самокатастрофирал в канавка на 56-ти км в посока София. Жертви и пострадали няма. 

Сигналът е подаден в 8:50, полицията разследва случая.