Движението при км 19 на АМ "Тракия" в посока София се осъществява в изпреварващата лента поради ПТП, информира АПИ.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Движението при км 19 на АМ "Тракия" в посока София се осъществява в изпреварващата лента поради ПТП, информира АПИ.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!