Катастрофа ограничава движението на АМ "Тракия", има ранени, предаде БГНЕС. 
Ограничено е движението на превозни средства при 190-и километър на АМ "Тракия" в посока София заради катастрофа. Колите се пропускат в изпреварващата лента. 
Сигналът за инцидента е бил подаден в 15.45 часа. По първоначални данни е самокатастрофирал лек автомобил. 
Има и пострадали. На място има пътни полицаи, които регулират движението.