Избраха Димитър Главчев за председател на 44-тото Народно събрание. 157 депутати гласуваха "за", 0 "против", а "въздържал се" 81. Той бе предложен от парламентарната група на ГЕРБ. Припомняме, че още вчера от ГЕРБ обявиха, че председател на НС ще бъде предложен Димитър Главчев, който е бил единствената разглеждана кандидатура и е била приета единодушно.
"За зам.-председател на НС също имахме само една разглеждана кандидатура. Тя бе на Цвета Караянчева. Решението също бе единодушно прието от колегите", поясни тогава Цветанов.
Избраха Димитър Главчев за председател на Народното събрание






