"Детето ми е в първи клас и искам да ви покажа какви безплатни закуски раздават на децата в училище. На етикета пише какви съставки има в тези така наречени кифли със сирене.
Може ли да дават на децата имитиращ продукт вместо сирене, а и на всичкото отгоре и пълно със Е-та. Иначе непрекъснато се тръби, че трябва децата да се хранят здравословно".
За това сигнализира разтревожена майка в рубриката "Моята новина" по Нова тв.
Наскоро във Фейсбек друга притеснена майка от Варна пусна снимка на безплатен сандвич, раздаван във варненските училища от местна фирма, в който имаше символично количество лютеница и мизерно парченце сирене.
Хранят първолаците с имитиращ продукт вместо сирене
© Нова тв






