Моника Димитрова-Бийчър е освободена от длъжността заместник-министър на вътрешните работи, съобщиха от правителствената пресслужба.
Тя беше освободена от този пост със заповед на министър-председателя Гълъб Донев, предаде БГНЕС.
Моника Димитрова-Бийчър е освободена от длъжността заместник-министър на вътрешните работи, съобщиха от правителствената пресслужба.
Тя беше освободена от този пост със заповед на министър-председателя Гълъб Донев, предаде БГНЕС.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!